מנעול LOCKERY, הפטנט החדש לאנשים שנמאס להם להסתובב עם הסוללה לכל מקום

הבנתם שהדרך הטובה ביותר להתנייד בעיר היא עם אופניים חשמליים, ואתם רוכבים עליהם בכיף לכל מקום. עכשיו למשל קבעתם בבר עם חברים. אתם מגיעים לשם בדיוק בזמן, שמחים ומרוצים, לא צריכים כמובן לחפש חנייה, קושרים את האופניים היקרים שלכם לעמוד – ומה עכשיו? נכון, אין ברירה אלא לשלוף את הסוללה, ויכול להיות שגם את הכסא, ולקחת אותם אתכם. הם כבר הרי חלק מהחבר'ה, תמיד אתכם בכל מקום. מצד אחד כבר התרגלתם לזה שיש לכם סוללה ביד, ואתם גם רואים מסביבכם די הרבה אנשים שהולכים עם סמארטפון ביד אחת וסוללה לאופניים חשמליים ביד השנייה, וגם לרדת לים עם כיסא אופניים ביד הוא לא מחזה נדיר. מתרגלים. מצד שני, מה אם יש פתרון?

lock-it מנעול לסוללה של אופניים חשמליים-

לנעול את הכיסא והסוללה לשלדה – עם פטנט מיוחד

תאיר עבר לתל אביב ממושב במרכז הארץ, כדי ללמוד הנדסת מכונות. גם הוא הבין מיד שהדרך הטובה ביותר להגיע ללימודים ובעצם לכל מקום היא אופניים חשמליים, ושכשרוכבים על אופניים חשמליים, הסוללה נשארת צמודה אליך גם אחרי ההגעה ליעד. אחת מהחבר'ה.

או שלא: תאיר החליט למצוא פתרון לצורך – שבואו נודה על האמת, הוא די מעיק – להיסחב עם הסוללה לכל מקום, ואם כבר פתרון לסוללה למה לא להבטיח שגם הכיסא של האופניים החשמליים יהיה מוגן? הממציא הצעיר, היום הוא בן 25, ניצל סופשבוע שבו חזר למושב ואת המחסן בבית של ההורים לניסוי קטן – הוא לקח את החלק העליון של מנעול רתק ישן שהיה זרוק במחסן, וריתך אותו אל המוט של הכיסא. כשתאיר חזר לתל אביב, בכל פעם שהוא החנה את האופניים החשמליים הוא פשוט העביר את השרשרת דרך אותו חלק מרותך, והופ, גם הכיסא וגם הסוללה הפכו למוגנים, אי אפשר היה להוציא אותם מהמקום ותאיר כבר לא נדרש להיות צמוד לסוללה המכבידה.

בשלב הבא אחד החברים שלו ביקש ממנו ליצור גם בשבילו "כזה מתקן", ושניהם הבינו שיש כאן פוטנציאל לפטנט שיעזור לבעלי אופניים חשמליים רבים. מאז ועד היום הפטנט השתכלל: במשך קרוב לשנה נסע תאיר אחת לשבוע למפעל מתכת בדרום הארץ כדי לשפר את התכנון, בין השאר על סמך שימוש בפועל והבנה מה עובד טוב ומה פחות, וגם השם השתנה – מ-lock-it ל-lockery.

 

מנעול לאופניים חשמליים מוצמד לסוללה

שיתוף פעולה עם קריפטונייט

אחרי שבדק ביסודיות את האבטיפוס העשירי של המתקן הייחודי והשתכנע שהוא עושה את העבודה, תאיר עבר לשלב הבא: הפצת הבשורה. מי שהאמין במוצר ומפיץ אותו בימים אילו הוא היבואן של מנעולי קריפטונייט . ובאופן טבעי אפשר לקנות את לוקרי גם דרך האינטרנט (המחיר הוא 240 ש"ח).

מנעול קריפטונייט לאופניים חשמליות

 

כדי ליהנות מכל היתרונות של הפטנט החדש, אתם כמובן לא צריכים לרתך שום דבר: ההתקנה של לוקרי פשוטה, כל מה שצריך כדי להפסיק להיות צמודים לסוללה מצורף בקיט שתקבלו (דבק ומפתח אלן), נמשכת כמה דקות (אפילו אם זו הפעם הראשונה שבה אתם שומעים את המושג "מפתח אלן"), היא חד-פעמית ויש סרטון שמסביר בדיוק מה צריך לעשות.

עוד כדאי לדעת שלוקרי מיוצר מפלדה חזקה ועמידה במיוחד, שהופכת אותו לחסין בפני גנבים ומבטיחה שהכיסא והסוללה לא ילכו לשום מקום כשאתם לא איתם, ושהפטנט של תאיר תוכנן כך שכמובן תוכלו לשלוף בקלות את הסוללה כשמגיע הזמן לטעון אותה.

באמת אפשר להשאיר את הסוללה בלי לדאוג?

בעידן שמתמקד בחדשנות טכנולוגית, קצת קשה להאמין שמוצר שמבוסס על ריתוכים יבטיח 100% הגנה לסוללה ויאפשר לנו להשאיר אותה עם האופניים בלי לדאוג לה, אבל תאיר מספק אינדיקציה טובה לאיכות הלוקרי: הוא מספר על מזכר שהשאיר שוטר על אופניים שהיו מצוידים במתקן שהמציא – לפי המזכר בוצע ניסיון לפרוץ את המתקן, אבל הוא לא צלח והסוללה נשארה במקומה.

יחד עם זאת כדאי תמיד לנקוט באמצעי הגנה נוספים: להשאיר את האופניים במקום מרכזי, כלומר כזה שמסתובבים בו הרבה בני אדם, וכדאי שגם יהיה מואר היטב, להשתמש במנעול איכותי במיוחד (רצוי מנעול פרסה בעובי של 20 מ"מ או יותר) ולנעול את האופניים דרך המתקן הייחודי של הלוקרי לעמוד חשמל או למתקן של העירייה.

 המצאות מיוחדות נוספות למניעת עם גניבות:

המנעול שיעורר בחילה אצל גנבי האופניים

חידושים בתחום האבטחה של אופניים חשמליים

 

 

איילה קאופמן

איילה

איילה התאהבה בכלי תחבורה חשמליים מהרגע הראשון שניסתה, החיוך מהנסיעה הראשונה על הקורקינט החשמלי שלה עדיין לא יורד מהפנים. בעלת רצון ותשוקה בלתי נגמרים להכרת דגמים חשמליים חדשים ויצרנים מעניינים.

24 תגובות

 1. 1 בינואר 2018

  נא ליצור קשר עבור רכישה

  השב
  • 1 בינואר 2018

   שלום אורי (:
   העברנו את הפרטים שלך ליצרן והוא יצור איתך קשר בימים הקרובים

   השב
  • 25 באוגוסט 2018

   רק לידיעתכם לי גנבו שבוע שעבר בטריה 48 חדשה עם מתקן כזה פשוט הרחיבו לי את המתקן עם לום ושלפו את הבטריה התאכזבתי מאוד השקעתי 250₪ במתקן והייתי בטוח שאני מוכן ועם כל זה הצליחו לגנוב לי בטריה בשווי 1200₪ שימו 💓

   השב
   • 26 באוגוסט 2018

    אהלן מנחם, בתור היזם ומנהל החברה הצטערתי לשמוע על המקרה שקרה לך.
    אם תוכל בבקשה לשלוח לנו תמונות של הפריצה, על מנת שנוכל להפיק לקחים- אנו מצידנו ננסה לעזור לך במה שנוכל. בכל אופן על מנת שתכיר, ישנם מספר דגמים למוצר- ביצענו שיפורים לאורך השנה האחרונה ובדגם הנוכחי שמשווק מזה שלושה חודשים- לא אפשרי שיקרה מקרה דומה. שוב, אשמח לעזור ושיהיה אחלה שבוע.

    השב
    • 27 באוגוסט 2018

     אשמח אם תשאיר לי מס' טלפון ואני יסביר לך בדיוק מה קרה כולל תמונה

     השב
   • 28 באוגוסט 2018

    מנחם הפרטים מפורסמים למטה בשרשור. הטלפון הוא 052-646131

    השב
  • 15 בספטמבר 2018

   אהלן, אבקש לרכוש את המוצר, איך עושים זאת?

   השב
   • 16 בספטמבר 2018

    נמכר בחנויות אופניים וגם מוזמן להתקשר ליצרן בטלפון 052-646131

    השב
 2. 4 בפברואר 2018

  אבקש ליצור קשר עם היצרן תודה

  השב
  • 6 בפברואר 2018

   אהלן אלחנן,
   אין בעיה.
   העברנו גם את הפרטים שלך ליצרן והוא יצור איתך קשר בימים הקרובים/

   השב
 3. 8 ביוני 2018

  מעוניין לרכוש את המנעול ,תודה

  השב
  • 10 ביוני 2018

   שלום איציק, נעביר את פרטייך ליצרן על מנת שיצור איתך קשר.

   השב
 4. 25 ביוני 2018

  לפי התמונה, אפשר פשוט להוציא את הכיסא עם מפתח ברגים מתאים ואז המנעול חופשי בחלק של הסוללה. והיא ניתנת לגניבה.
  אשמח לדעת מה המנעול מוסיף.
  זה בעצם כמו לפרק כיסא קבוע.

  השב
  • 27 ביוני 2018

   אהלן.
   בעת ההתקנה שמים על הברגים דבק מיוחד המונע יכולת פתיחה שלהם לאחר מכן. לאחר ההתקנה המנעול הופך לחלק ממוט הכיסא של האופניים. נשמח להשיב לכל שאלה נוספת בטלפון – 052-646131
   בברכה,
   תאיר חי, היצרן של המנעול.

   השב
   • 3 ביולי 2018

    התקשרתי למספר הזה, הגעתי למישהו אחר..

    השב
    • 3 ביולי 2018

     היי סיוון, היה שגיאה במספר שפורסם, זה תוקן..

     השב
 5. 18 ביולי 2018

  היי אני ראיתי את הראיון שלכם בטלויזיה ואני רוצה לרכוש אחד כזה

  השב
  • 19 ביולי 2018

   מוזמן להיכנס לאתר שלנו ולהתחדש במנעול:)

   השב
 6. 2 בספטמבר 2018

  יש מתקן כזה לסוללה של 48v?

  השב
  • 16 בספטמבר 2018

   היי המתקן מתאים לסוללה 48. מוזמן ליצור עמנו קשר בטלפון או באתר.

   השב
   • 11 באוקטובר 2018

    שלום. תוכל בבקשה לחזור על המספר שלך, נקטע בהודעות הקודמות…

    השב
 7. 12 במאי 2019

  יש לי אופניים שהשלדה שלהם לא ישרה אלה הולכת מלמטה למעלה.. האם יש גם להן מנעול?

  השב
 8. 14 באוגוסט 2019

  רציתי לדעת איפה אני קונה כזה דבר

  השב
 9. 20 באוקטובר 2019

  היי אשמח לקנות אחד ולתאם התקנה בבקשה נא צור קשר

  השב

השאירו תגובה

אנו מעריכים סודיות, ולא חולקים את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים