4 מסלולי אופניים בצפון שגם המשפחה שלכם תשמח להכיר

הצפון מאז ומעולם היה יעד מרתק לטייל בו, הנופים עוצרי הנשימה , והנחלים שזורמים להם בעוצמות , והאוויר אוי האוויר הנקי שהצפון מייצר , לא מוצאים אווירה כזו באף מקום.

אבל זה לא רק זה.

בצפון יש לא מעט מסלולי אופניים שאפשר לבלות ביחד עם המשפחה, מסלולים שמתאימים לקבוצות ומשפחות המגיעות יחד עם הילדים, למידע נוסף.

אז אם אתם מטיילים בצפון ומחפשים מסלולי אופניים שעוד לא ביקרתם בהם, יש 4 מסלולים שכדאי לכם לבקר בהם, ואגב אם ביקרתם בהם כבר, אז תמיד כיף לבקר שוב וליהנות מהנוף הקסום.

שביל סובב כינרת

איך אפשר שלא להתחיל עם נוף מקסים סובב כנרת. העיר המרכזית השוכנת בסמוך לכנרת היא טבריה ולכל אורכה יש מסלולי רכיבה בהם ניתן גם לרכוב בכיף ובשלווה עם המשפחה וגם ליהנות מנוף קסום לאורך כל המסלול.

בנוסף יש גם קיבוצים ומושבים עם מרחבים גדולים וירוקים שאפשר למצוא מסלולי רכיבה מותאמים כמו למשל: חוף דגניה, מעגן, עמק הירדן, פוריה ועוד.

מסלולי אופניים

סינגל הרי נפתלי

הגליל העליון אחד המקומות המופלאים בצפון עם נופים מרהיבים ואוויר טהור ורענן, כן גם בימיהקיץ החמים אפשר להרגיש את הבריזה .אחד המסלולים בהם אפשר לרכוב על האופניים הוא ביער נפתלי, מסלול תלול ומרתק שאין ספק כי חווית הרכיבה מורגשת בו היטב לצד הנוף השוכן ומרבדים של צבע ירוק משתרעים על פני השטח. מי צריך יותר מזה? והכל פה אצלנו בישראל.

מסלול ראש הנקרה חניתה

מדובר על מסלול רכיבה נעים, בלי יותר מידי טלטולים או מהמורות, מסלול ישר ונוח לרכיבה. מצד אחד יש את חוף הים כך שאם אתם רוכבים בקיץ אתם בקלות יכולים אח"כ לרדת לחוף הים וליהנות משתי אטרקציות בו זמנית, ומצד שני מסלול רכיבה מצוין למשפחות.

סינגל קק"ל קצרין

ברמת הגולן עם המרחבים והנוף אי אפשר להתווכח וזה לא משנה אם באתם לרכיבה על אופניים או סתם להתפעל מהנוף, אבל אם בכל אתם מחפשים מסלולי רכיבה. אין ספק כי רמת הגולן בכלל וקצרין בפרט מספקת את מסלולי הרכיבה המושלמים. בכלל כל אזור בצפון הוא ראוי למסלולי רכיבה כאלו ואחרים, בכל פינה בצפון תוכלו למצוא פיסת שביל עפר או מסלול שאפשר לרכב בו, גם אם זה מושב או קיבוץ.

לסיכום

כבר כולם יודעים כי הצפון היא "ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות לרכיבת אופניים" לא רק המסלולים עצמם מרתקים ומעניינים אלא גם האוויר, התחושה והמקומות המופלאים שנחשפים אליהם בזכות הרכיבה על האופניים.

חשוב לזכור לפני שיוצאים לדרך בדקו היטב אם מסלולי רכיבת האופניים מתאימים למשפחה אם יש ילדים קטנים או מבוגרים יותר בדקו זאת היטב כדי שכולם ייהנו מהיום הזה ויוכלו לחזור עם חוויות טובות ונעימות, ולעשות שוב את המסלול בפעם הבאה.

No Image

השאירו תגובה

אנו מעריכים סודיות, ולא חולקים את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים