אודות eWAY

אחרי שהבנתם שאתם צריכים\רוצים כלי תחבורה חשמלי קל, הדבר הבא שרובכם חושבים לעשות הוא לקרוא וללמוד באתרים ברשת לגבי איזה כלי תחבורה חשמלי הכי יתאים לכם: אופניים חשמליים, קורקינט חשמלי, האברבורד ואיזה דגם. בפועל יוצא שאתם מסתובבים בין עשרות אתרים ולא מצליחים להבין כלום.

אוביקטיביות ומקצועיות

eWAY הוא תוצר של רעיון שעלה עוד ב 2010, הרעיון הוא שתוכלו למצוא את כל (או את הרוב המכריע לכל הפחות) המידע על הדגמים בארץ במקום אחד אוביקטיבי! מקצועי, נוח להתמצאות והבנה. מקום מלא מידע שיאפשר לכם למידה וגילוי. אתר אחד מלא שיציג מידע וסקירות אוביקטיביות על דגמים מהארץ וכלים חדשים מהעולם.

האתר הוא קהילתי והוקם עבורכם, הרוכבים כיום ואלו שיהפכו לרוכבים חשמליים בעתיד הקרוב, ככזה החלטנו שכל העמודים בו יהיו פתוחים לתגובות וביקורת, האתר משתפר מיום ליום וזאת המטרה העיקרית שלנו, לתת לכם ערך, הכי הרבה ערך שאפשר ולגדול ביחד אתכם.
נשמח שתציעו לנו כלים חדשים כדי שנעלה אותם לאתר ונעשה עליהם סקירות, שלחו לנו כל מידע על יצרנים מיוחדים בארץ וכלים חדשים בעולם. דווחו לנו בבקשה על כל טעות שמצאתם או רעיון שיכול לשפר את האתר עבור המשתמשים האחרים.

בטיחות ונימוסים

מעבר לעניין של ריכוז כל הדגמים החשמליים וביצוע סקירות אוביקטיביות, אנחנו מאמינים גדולים בבטיחות ברכיבה ובלהתנהג כמו שצריך בזמן הרכיבה, זה מתיחס גם לרוכבים על המדרכות ושבילי האופניים וגם על הכביש.
בטיחות והסכנות ברכיבה על כלים חשמליים היא אחת הבעיות הגדולות של האופוזיציה לתחום החשמלי הקל ואנחנו חייבים להסתכל על עצמנו ולהבין שיש המון מה לשפר בהרגלי הרכיבה של הרווכבים החשמליים כיום, "אנחנו" לא מספיק זהירים, מתפרצים למדרכות ומעברי חציה, נוסעים מהר מדי ולא מתחשבים בהולכי רגל שאולי לא תאמינו אבל המדרכה נועדה קודם כל בשבילם) האתר מציג מדור בטיחות שילמד אתכם מנסיון של אחרים כיצד לנסוע בזהירות, מאיזה מצבים להיזהר ואיך נכון וצריך להתנהג עם הולכי רגל במסלול הרכיבה שלכם, רמז ראשון… סעו לאט ואל תצפצפו להם בפעמון.

צוות האתר בחר "בדרך החשמלית" לפני מעל 10 שנים, והאמין בה מהרגע הראשון, עוד כשהתקן היה לא קיים ומשרד התחבורה הסתכל עלינו כמו על פושעים. עם הזמן השכל התחיל לפעול גם אצל הקודקודים שם, ולמרות שעוד יש המון מה לשפר, אנחנו קודם כל שמחים על התהליך והמצב הקיים, ורתומים לעשות ככל שביכולתנו כדי לשפר ולהסדיר את השתלבת התחבורה החשמלית בארץ הנהדרת שלנו.